Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 546

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 546
każda książka to nowy świat (notatki z życia wydawcy) » Blog Archive » Hobbit – rozdajemy DVD

Hobbit – rozdajemy DVD

HOBBIT_zdjecie_w_tle500px

hobbit - maly Kilka lat temu filmowa trylogia „Władca Pierścieni” pokazała światu, jak zapierającą dech w piersiach krainą jest Nowa Zelandia (gdzie kręcono cały cykl). Teraz wszystkie wspaniałe plenery można podziwiać w kolejnej produkcji Petera Jacksona – filmie „Hobbit”, który niedawno wyszedł na DVD.

Mamy pewien pakiet filmów „Hobbit: Niezwykła podróż” (2 DVD), które z wielką przyjemnością rozdamy w prezencie miłośnikom Nowej Zelandii. Warunkiem otrzymania prezentu jest zakup książki „Kuchnia Nowej Zelandii” (i innych ciekawych pozycji z naszej księgarni) za kwotę w sumie 120 zł.

„Kuchnia Nowej Zelandii” to podróż po egzotycznej krainie smaków, pysznych przepisów, pięknych widoków, kiwuskich inspiracji i ciekawych porad. Rekomenduje ją Peter Gordon, najsłynniejszy nowozelandzki kucharz na świecie:

Wybierającym się „tam na dół” na wakacje do wspaniałego kraju, który jest moją ojczyzną, życzę udanej lektury książki Ilony, przygotowującej wasze kubki smakowe na nasze wspaniałe pokarmy. Ta książka jest również dla tych, którzy poszukują inspiracji do gotowania w domu. Da wam ona wyobrażenie o naszej smacznej i przystępnej nowozelandzkiej kuchni.

Zachęcamy i zapraszamy!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Leave a Reply