Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 546

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 546
każda książka to nowy świat (notatki z życia wydawcy) » Blog Archive » Ile można zjeść surowych jabłek?

Ile można zjeść surowych jabłek?

okladka-3dKLIKNie będzie Putin pluł nam w twarz! ;)
Skoro Rosja blokuje nasze jabłka, winniśmy zjadać ich więcej – zwłaszcza, że są najsmaczniejsze na świecie. Ale ile można zjeść surowych jabłek? Zaraz, zaraz – dlaczego surowych?! Nasze mamy, babcie i prababcie korzystały z rozlicznych sprawdzonych przepisów, w których jabłka były w roli pierwszo- lub drugoplanowej. Kaczka czy gęś z jabłkami, szarlotki, dżemy i marmolady – to znamy doskonale. Ale przecież są jeszcze dziesiątki wspaniałych deserów, napojów alkoholowych i bezalkoholowych, a nawet… sery jabłeczne!
Przygotowaliśmy w związku z tym ponadstustronicowy ebook, który można otrzymać w prezencie (po rejestracji na stronie zdrowodosyta.pl).
Oto klasyczne przepisy polskiej kuchni – ponad setka receptur na wykorzystanie jabłek do wybornych potraw. Gorąco polecam!

PS
Można kliknąć w okładkę, albo w ten link.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Leave a Reply